Vážení stromkaři,

rozhodl jsem se pro vás vymyslet soutěž. Budeme hledat cestovatele s největším ročním nájezdem kilometrů a zároveň cestovatele, který dojel na své motorce nejdál. Soutěžit se bude ve třech kategoriích – v-strom do 650ccm, v-strom do 1050ccm a ostatní typy, protože v našich řadách zůstává velké množství bývalých stromkařů, kteří dospěli k přesvědčení, že na jiných motorkách budou šťastnější, hezčí a neodolatelnější. My ostatní víme, jak to je, ale nechme je v jejich životní chybě žít a mějme je rádi.

Pravidla soutěže Kdo najede nejvíce:

  1. jelikož s poctivostí nejdál dojedeš, budu vám všem věřit a nebudu si jezdit k vám do garáže kilometrové nájezdy ověřovat. Bude mi stačit foto tachometru.
  2. Každý může používat jen tu motorku, kterou do dané kategorie přihlásí. Pokud někdo vlastní stromka a hayabusu, nájezdy se nesčítají. Pokud má někdo stromka 250 a 650, může si nájezd sčítat, jelikož se jedná o stejnou kategorii.
  3. Kdo neodešle nahlášené kilometry do 10.dne v měsíci, bude mu zapsána nula. Pokud nenahlásí nájezd dva po sobě jdoucí měsíce, ze soutěže vypadává. Pokud najede 0km, nemusí zasílat foto tachometru.
  4. Soutěž se odehrává v termínu 1.1.2021.- 31. 12. 2021
  5. Do soutěže je možno se přihlásit kdykoliv, platí však aktuální stav tachometru – pokud se přihlásíte v dubnu, je mi celkem jedno, že už jste najeli od ledna tisíc kilometrů.

Takto bude asi vypadat tabulka – ale může se změnit

A ceny? Musíme se Zuzkou vymyslet, čím vás oceníme, máme na to v podstatě více než rok, ale už se nějaké návrhy rýsují. Do zahájení soutěže zde budou všechny ceny uvedeny.

Ke sledování vývoje založím stránku, na které bude možno měsíčně sledovat vývoj vašich nájezdů.

Pravidla soutěže Kdo dojede nejdál

  1. Každý může používat jen tu motorku, kterou do dané kategorie přihlásí.
  2. K určení místa, kam jste dojeli stačí fotka, oznámení polohy a podobně. Nebudu prověřovat, jestli je fotka letošní nebo loňská, jestli vám někdo poslal polohu a vy mi ji pošlete nebo se pokusí někdo nějakým jiným způsobem podvádět. Je to sranda soutěž, tak s rozumem.
  3. Soutěž se odehrává v termínu 1.1.2021.- 31. 12. 2021

Na výše uvedené stránce, kde budete sledovat měsíční nájezd bude i grafika, kdo kam dojel nejdál. Budu se snažit v grafické podobě zobrazit kdo je na tom nejlépe, ale uvidíme, jak to bude vypadat, možná během roku změním grafiku. Rozhodně ale budu vkládat tabulky, ve kterých se budete moci najít a zjistit, jak si vedete a kolik ještě musíte tahat, abyste se dostali do vedení.

Do soutěží se přihlašujte vyplněním registračního formuláře a jeho odesláním adresu zdenek@v-strom4u.cz.

Napsat komentář